Aktualności

POWACHLUJ NA SCENIE IV

plakat_powachlujIV

 

post

21 LISTOPAD 2015 r. Sobota ACK UMCS Chatka Żaka. ul. Radziszewskiego 16

SZANOWNI PAŃSTWO Zapraszamy serdecznie na VI już edycję Festiwalu AWU. Odbyły się już pięć edycji Festiwalu Jest to festiwal podsumowujący cykl „ARTYSTYCZNYCH WARSZTATÓW UMIEJĘTNOŚCI” który pokazuje czego i w jakim zakresie nauczyli się uczestnicy poszczególnych warsztatów a także inspiruje i zachęca do brania udziału w czynny sposób w zajęciach.

Na festiwal ten zapraszane są gwiazdy – mistrzowie w swojej dziedzinie (profesjonalny pokaz tańca, wystawa mistrzów rysunku, foto, malarstwa itp., koncerty znanych, interesujących zespołów muzycznych). Celem takiego pokazu jest inspiracja uczestników do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami, pokazanie do czego i w jaki można dojść rozwijając swój talent i umiejętności. I Festiwal AWU odbył się w 2010roku w ACK UMCS „Chatka Żaka”. Zagrali u nas: „SŁOMA I PRZEDWIETRZE”, „CZEREMSZYNA”. „FOLIBA”’ aYARISE”, ”TEKSASY”, „WADADA” ,”MIĄŻSZ”,”MŁODE DJEMBE”.

18:00 WYSTAWA Pracowni Działań Plastycznych pani Mieczysławy Goś:

Foto Bartosz Proll- debiut fotograficzny . Autor uprawia fotografię reportażową i uliczną. Zaprezentuje zbiór prac powstałych podczas stażu jako fotograf w ACK UMCS „Chatka Żaka”;

18:30 odbędą się KONCERTY I POKAZY:

ZESPÓŁ TAŃCA TOWARZYSKIEGO IMPETUS www.impetus.umcs.lublin.pl,

ORKIESTRA GITAROWA ZBYSZKA KOWALCZYKA

MŁODE DJEMBE www.mlodedjembe.pl

FSC HOT ROD -akustycznie

Gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu będzie

ONDREJ SMEYKAL mistrz didgeridou z Czech.

Od godz. 13:00 będą także warsztaty śpiewu tradycyjnego z„Dziwnym Chórem ENCE PENCE” oraz warsztaty didgeridou.

Na wszystkie imprezy WSTĘP WOLNY!

Szczegółowy program na: www.ack.lublin.pl ; www.agabum.pl

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam Dyrektor Festiwalu

Koordynator Edukacji Kulturalnej ACK UMCS Chatka Żaka Agnieszka Kołczewska.

81 5333201 w.121;

ONDŘEJ SMEYKAL TO POCHODZĄCY Z CZECH WIRTUOZ GRY NA DIDGERIDOO

Ondrej Smeykal – jednoosobowa orkiestra didgeridoo to chyba najlepszy sposób by opisać niezwykłość muzyki tego fenomenalnego artysty. Oryginalny styl gry to rezultat całkowitego poświęcenia się temu instrumentowi. Od ponad dwóch dekad i z coraz większą intensywnością Ondrej stale rozwija i definiuje na nowo swoje własne unikalne podejście do didgeridoo. Fakt, że stosuje głównie niezwykle długie Dido – nawet do 4 metrów długości, pozwala mu uzyskać wyjątkowo głębokie tony i grać znacznie szerszy zakres dźwięków i podtekstów niż na standardowych Didgeridoo. Każda kompozycja, czy piosenka – jak on ją
określa, jest bardzo odmienna w stylu, począwszy od break-beatu i organic Didgeridoo techno, aż po trance, ambient i wszystko pomiędzy.

W ostatnich latach Ondrej upowszechnia swój styl i nowoczesne podejście do Didgeridoo na festiwalach na całym świecie. Ale przede wszystkim, nagrywa solowe płyty didgeridoo, występuje w klubach i na scenach w krajach takich jak Japonia, Australia, Kanada, USA, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Szwajcaria, Włochy i w krajach Europy Wschodniej – Czechy, Słowacja, Polska, na Węgrzech i Ukrainie.

Bierze udział w projektach i trasach z muzykami różnych gatunków. W ramach muzyki klasycznej uczestniczył w adaptacji „Cztery pory roku” Vivaldiego, współpracował ze śpiewakami operowymi i filharmonikami oraz artystami reprezentującymi world music, jak na przykład afrykański perkusista Mohamed Bangoura (ex Percussion de Guineé, National Ballet Ensembles). Brał udział w eksperymentalnym projekcie rytmu The gathering of Drummers 2005-08 (CD – Slet Bubeniků 05,06) i trasie po Europie.
Zagrał gościnnie z muzykami jazzowymi w projekcie Smell of Jazz na Ukrainie w 2005 r. Występował wspólnie i nagrywał płyty z wieloma znanymi współczesnymi muzykami w Pradze takimi jak Jaz Coleman czy Monkey Business.

Ondrej bierze udział również w elektronicznych i tanecznych imprezach muzycznych, na przykład Creamfields w 2008, które jest największym festiwalem muzyki tanecznej w Europie środkowej. Jest członkiem zespołu Autopilote (CD – IDO , EMI 2008) eksperymentując z wykorzystaniem elektronicznego Didgeridoo.

Ondrej stale poszukuje materiałów odpowiednich do stworzenia wspaniałych instrumentów, gra i tworzy Didgeridoo ze szkła z czeskimi mistrzami tradycyjnej obróbki szkła. Wraz z japońskim artystą Yas-kaz tworzył instalację dźwiękową na bazie szkła i instrumentów muzycznych.

Poza byciem wirtuozem Didgeridoo, jest również znanym artystą. Ondrej ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Pradze, AVU Praha 1997-2003. W 2005 roku został wybrany przez Czechy by prezentować swoje projekty artystyczne na Expo w Aichi w Japonii. Z inspiracji tym wydarzeniem powstała wyjątkowa wystawa o nazwie Orbis Pictus, w którą Ondrej Smeykal był również aktywnie zaangażowany z wieloma innymi znanymi artystami. Projekt ten jest pokazany na całym świecie w większych miastach i będzie wystawiany łącznie przez 30 lat. Obejrzało go już setki tysięcy osób.

W 2007 roku powstał zespół bębniarski „MŁODE DJEMBE”.Jest to grupa adeptów sztuki gry na bębnach i instrumentach perkusyjnych, których łączy pasja do muzyki perkusyjnej, rytmu i mistycznej magii bębnów. Młode Djembe powstała w 2007 roku w kwietniu w wyniku warsztatów bębniarskich Agnieszki Kołczewskiej (muzyk, perkusistka m.in.Orkiestry św.Mikołaja, agabum.pl).

Zespół gra różnorodne rytmy: afrykańskie, azjatyckie, kubańskie, używając różnego rodzaju bębnów, głównie djembe, conga, darabuka, bongosy a także instrumentów perkusyjnych marakasy, quiro, cabaza, barcheimsy, talerze perkusyjne, cow-bell, vibra-slap, trójkąt, gwizdek afrykański. Podczas wykonywania utworów rytmicznych włączany jest śpiew – głównie obrzędowe piosenki afrykańskie.

Instrumentem przewodnim zespołu jest bęben afrykański DJEMBE (czyt. „Dżembe”, od którego pochodzi nazwa zespołu).Grupa inspiruje się perkusyjno-bębniarską muzyką afrykańską, azjatycką, kubańską, brazylijską ale również nie stroni od muzyki rockowej, jazzowej, reggae czy folku. (Armando Peraza, Alex Aqunia, Nippy Noya, Dudu Tutzi, Guema, Zaka, Salif Keita, Zakir Hussein, Trilok Gurtu, to tylko niektórzy wielcy muzycy dający nam inspiracje). Muzycy grający w Młode Djembe mają wiele inspiracji, pomysłów, pasji i determinacji twórczej. Staramy się aranżować utwory we własny, twórczy sposób.

Zespół zagrał już wiele znaczących koncertów w Lublinie, m.in. koncert podczas dyskusji filozoficznej UMCS „Kto jest wolny…”, koncert na rzecz ekologii „Posprzątajmy Lublin”, koncert podczas konkursu promujący Lublin jako miasto wielu uczelni, najciekawsze miejsce na Studia Wyższe, koncert podczas głównego dnia XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Folkowego „Mikołajki Folkowe” – Lublin 2008, koncerty podczas Nocy Kultury w Lublinie 2009 – „Noc Z Afryką” 2009r, koncert na konferencji Koła Naukowego Studentów Muzyki Wydziału Artystycznego UMCS – „Wielokulturowość w Polsce – muzyka, zwyczaje, perspektywy”, koncerty podczas „Dni Otwartych UMCS 2010”, „3,2,1… Chatka Żaka” 2010, koncert klubowy w CAX MAFE w kwietniu 2011r, „Majówka w Zawieprzycach” 2011, koncert otwierający wystawę Batików i Tanga-Tanga Fundacji na rzecz pomocy Afryce „Benu” w czerwcu 2011r, koncerty towarzyszące wystawom i happeningom lubelskim, koncerty w Hospicjum i Dziecięcym Szpitalu Onkologicznym w Lublinie w marcu 2012 roku; Koncert charytatywny dla chorego Marcinka Klub Graffiti – Maj 2012; Koncert na rozpoczęcie sezonu kajakowego w Jaszczowie – maj 2012r.

Zespół jest również współorganizatorem Festiwalu Artystycznych Warsztatów Umiejętności, którego V edycji odbyło się od 2010 r w ACK UMCS „Chatka Żaka” w Lublinie.

W CZERWCU 2011 ROKU MŁODE DJEMBE NAGRAŁA SWOJE PIERWSZĄ PŁYTĘ – DEMO-RYTMY 2011!Znalazły się na nim rytmiczne kompozycje we własnych aranżacjach. Rytmy tj.:Tumbao, Nanigo, Yeruba, Voo Doo czy AveYa.

Zespół jest współorganizatorem Festiwalu AWU.

FSC HOT ROD to muzyczny pojazd napędzany solidnym garażowym rock&roll-em doładowany bluesowo-punkowym podtlenkiem. Pub-rockowy team złożony z doświadczonych lubelskich muzyków znanych z takich grup jak Teksasy, Bajm czy Lubelska Federacja Bardów: Jerzy „Szela” Stankiewicz – vokal, harmonijka, Tomasz Deutryk – perkusja, Adam Drath – gitara, Hanna Bąk – bas, Zbyszek Kowalczyk – gitara, śpiew.

Wystawa fotografii Bartosza Prolla pt. „Spojrzenia”

Autor zaprezentuję wybór prac stanowiących zapis swoich wczesnych zmagań z medium fotograficznym. Będzie to fotografia osobista, powstała często instynktownie, bez świadomego dobierania tematu, a jednak wynikająca ze skupienia, oddająca nastrój i emocje towarzyszące danej chwili umieszczonej w konkretnej przestrzeni i czasie – głównie zakamarkach lubelskiej starówki. Zdecydowana większość fotografii pozbawiona została koloru, kładąc nacisk na ukazanie szczegółu, materii oraz faktury.

P R O G R A M VI FESTIWALU AWU

Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka ul. Radziszewskiego 16 Lublin

21.XI.2015 r. SOBOTA

18:00 WYSTAWA –foyer, hol

Pracownia Działań Plastycznych pani Mieczysławy Goś:

Foto: Bartosz Proll- debiut fotograficzny

Autor uprawia fotografię reportażową i uliczną. Zaprezentuje zbiór prac powstałych podczas stażu jako fotograf w ACK UMCS „Chatka Żaka”;

Podczas wystawy zaprezentuje się „Dziwny Chór Ence Pence”

18:30 KONCERTY I POKAZY:

-ZESPÓŁ TAŃCA TOWARZYSKIEGO IMPETUS”www.impetus.umcs.lublin.pl,

-ORKIESTRA GITAROWA ZBYSZKA KOWALCZYKA

-MŁODE DJEMBE www.mlodedjembe.pl

-FSC HOT ROD –akustycznie

Gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu będzie

ONDREJ SMEYKAL mistrz didgeridoo z Czech.

Od godz. 13:00 będą także warsztaty:

Godz.13:00-14:30 sala 21 II P warsztaty didgeridoo z Ondrejem Smeykalem -liczba miejsc ograniczona. Zapisy u A. Kołczewskiej.

Godz.14:00-16:00 sala 22 II P- śpiewu tradycyjnego z „Dziwnym Chórem ENCE PENCE”- bez ograniczeń.

WSTĘP WOLNY!!!

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam: dyrektor festiwalu/

Koordynator Edukacji Kulturalnej ACK UMCS Chatka Żaka Agnieszka Kołczewska.

81/5333201 w.121; mail: agnieszka.kolczewska@poczta.umcs.lublin.pl

 

50-lecie CHATKI ŻAKA -KONCERT/ WARSZTATY. 7 V 2015 r.

DSCF7861

DSCF7880

DSCF7884

DSCF7900

DSCF7902

DSCF7939

DSCF7942

 

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
WIELKANOCNYCH ŚWIĄT WESOŁYCH,
DUŻO ZDROWIA, PIĘKNYCH PISANEK,
RADOŚCI, MIŁOŚCI I WESOŁOŚCI
W RYTMIE ZIELONEJ WIOSNY

AGNIESZKA KOŁCZEWSKA

 

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
ŻYCZĘ WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM NASZĄ STRONĘ
A TAKŻE WSZYSTKIM BĘBNIARZOM
PIĘKNYCH, WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT
ORAZ
DUŻO SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI, SPEŁNIENIA I ENERGII
W NOWYM 2015 ROKU

AGNIESZKA KOŁCZEWSKA

 

Młode Djembe V Festiwal AWU-30.11.2014rok

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

V FESTIWAL ARTYSTYCZNYCH WARSZTATÓW UMIEJĘTNOŚCI

V_Festiwal_AWU

W tym roku V Festiwal „ARTYSTYCZNYCH WARSZTATÓW UMIEJĘTNOŚCI” odbędzie się 30 listopada .
Start godz.17:30
Gwiazdą festiwalu będzie zespół „MIĄŻSZ”
Oprócz tego zagrają :”MŁODE DJEMBE”; „ŁUKASZ JEMIOŁA”; ORKIESTRA GITAROWA ZBYSZKA KOWALCZYKA-pokaz, warsztaty rysunku, warsztaty śpiewu tradycyjnego, pokaz mody, wernisaż: malarstwo Katarzyny Dobosz.
POTAŃC FOR EVERYBODY !-Potańcówka dla wszystkich na zakończenie festiwalu.

WSTĘP WOLNY!

Mile widziany zakup cegiełek na remont starej Sali Widowiskowej
Kasa ACK UMCS w godz.14:00-16:00

Serdecznie zapraszamy

Koordynator Edukacji Kulturalnej ACK UMCS Chatka Żaka Agnieszka Kołczewska
81/5333201 wewn. 121

 

Zapisy na NOWE WARSZTATY BEBNIARSKIE

15.X.2014r godz.19:00 sala 22 II P ACK UMCS :Chatka Żaka”

Będzie można nauczyć się grać na bębnach afrykańskich typu:
connga, djembe a także na darabuce oraz instrumentach perkusyjnych całego
świata (np. quiro, vibra-slap, marakasy, clavesy, kij deszczowy itp)

-nauka dla początkujących i średnio zaawansowanych
-technika gry
-rytmy afrykańskie, -cubańskie, – azjatyckie
-śpiewy obrzędowe gł afrykańskie
-współpraca w grupie
-nauka improwizacji w rytmie.

Zajęcia raz w tygodniu.
Prowadzenie Agnieszka Kołczewska (www.agabum.pl)-tel.602266695
oraz goście specjalni.

Koszt 180 zł za 10h.
W czasie trwania zajęć możliwość skorzystania z profesjonalnych instrumentów.
Liczba miejsc ograniczona!

 

23.06.2014 r. NOC ŚWIĘTOJAŃSKA

sobotka

Koncert MŁODE DJEMBE & WABAZAA
CHATKA ŻAKA – g.18:00 WSTĘP WOLNY!

POWACHLUJ NA SCENIE III

 

7 LAT MŁODE DJEMBE

MlodeDjembe

KONCERT JUBILEUSZOWY

OPIUM CAFE 1.03.2014 Start godz.20:00
ul. Langiewicza 10 Lublin

Będą goście, jam session, tort!
Wstęp na zaproszenia / listę gości.

Można zgłosić chęć przybycia: agamenago@o2.pl

 

plakat

 

„DLA KOBY”

19 stycznia o godz.18:00 w Chatce Żaka ul.Radziszewskiego w Lublinie odbędzie sie koncert charytatywny „DLA KOBY-na rzecz pomocy odbudowy spalonego dachu oraz remontu pomieszczeń zdewastowanych w wyniku tragedii przy ul.1go maja „. Wszystkie zebrane środki finansowe zostaną przekazane na Fundusz Remontowy Wspólnoty Mieszkaniowej.
Dach spłonął w wyniku w pożaru poprzez co kilkanaście rodzin ucierpiało ponosząc niewymowne straty. Oprócz najważniejszej części domu-dachu który spłonął, klatka schodowa, podłogi, w wyniku akcji gaśniczej zostały zalane również pokoje dziecięce:i książki, ubrania, rzeczy użytkowe, dokumenty i inne ważne dla normalnego funkcjonowania rzeczy.W sumie ucierpiało na tym ok 20 osób.
Ten dom z dziada-pradziada należy do naszych znajomych i ich Rodzin, którym chcemy pomóc.
A wraz z nami chęć pomocy wykazali artyści-wspaniali koledzy i koleżanki z zespołów:
SEX MACHINE, BACKBEAT, MŁODE DJEMBE, SPEKTAKL WODNIKA, NO PATATOES, MOHIPISIAN.
Zapraszam gorąco do wsparcia naszej akcji , zapraszam w imieniu swoim, klubu Opium i Artystów na koncert.

Agnieszka Kołczewska

 

IV_festiwal_AWU

PROGRAM IV FESTIWALU AWU 15-16 XI.2013r.

15.XI (piątek)
Wystawy-wernisaże:        godz.19:00
-Warsztaty rysunku uczestników AWU – foyer, hol
-Wystawa malarstwa studentów Wydziału Artystycznego – hol,
-Exlibris – Michał Kołczewski – foyer,
-Fotografia „…W TRASIE…” Adam Drath – patio sztuki
Oprawa muzyczna A.Kołczewska, A.Drath. Z.Kowalczyk

KONCERTY – sala widowiskowa
-aYARISE                    20:00
– TEKSASY                 21:00

16.XI (sobota)
Warsztaty:
-sesja zdjęciowa Grupa Fotografów Lubelskich     Patio Sztuki      13:00-17:00
-robienia bębenków z tektury dla dzieci – M. Mołodecki s.22     13:00 – 15:30
-śpiewu tradycyjnego –Dziwny Chór Ence Pence  s.21                    13:30 – 15:30
-gitarowe – Zbyszek Kowalczyk    s.25                                              15:00 – 18:00
-harmonijkowe –Bartosz Łęczycki   s.22                                           16:00 – 19:00

Wystawa fotografii i pokaz mody – „Stay Simple” MAJEWSKA – hol Inkubator   17:00

Pokazy warsztatowe -foyer:
AWU Gitarowe – Z. Kowalczyk                                                        18:30
Warsztaty harmonijkowe – B. Łęczycki + warsztatowicze           19:30

KONCERTY – sala widowiskowa
-MŁODE DJEMBE                      20:00
-WADADA             Etno              20:30

Bilety w kasie ACK od 12.XI w godz. 15:00-19:00
(jeden dzień) koncert 15/25 pln; warsztaty 8pln ; Karnet 30pln

W dniach 15-16.XI . stoiska z różnymi wyrobami artystycznymi. Parter-hol.

ZAPRASZA Dyrektor Artystyczny Festiwalu: Agnieszka Kołczewska
81/5333201 w.121, www.ack.lublin.pl, www.agabum.pl
zapisy na warsztaty : festart.warsztaty@gmail.com,

 

Nocy Kultury 8/9 .06 g.21:00 wstęp wolny!

Młode Djembe w HADES – SZEROKA

http://nockultury.pl/Gorace_Djembe_w_Kultury_Noc-2-960-17.html
http://nockultury.pl/Hades_Szeroka_Lokal_Nocy_Kultury-2-1168-17.html

 

NOWA ODSŁONA POWACHLUJ NA SCENIE

plakat

POWACHLUJ NA SCENIE

powachluj_plakat

 

NOWY NABÓR NA ARTYSTYCZNE WARSZTATY UMIEJĘTNOŚCI – Zaprasza Koordynator Edukacji Kulturalnej Agnieszka Kołczewska tel.815333201 w.121, kom.602266695, agnieszka.kolczewska@chatkazaka.lublin.pl, www.chatkazaka.lublin.pl

Witam wszystkich i zapraszam do ACK Chatka Żaka na kolejną edycje warsztatów.

WARSZTATY GITAROWE
Poprowadzi znany lubelski bluesman ZBYSZEK KOWALCZYK.
Warsztaty będą odbywały się we wtorki i czwartki w trzech grupach: początkującej, średnio-zaawansowanej i zaawansowanej. Będzie można nauczyć się gry na gitarze akustycznej, elektrycznej, basowej. Wiek nieograniczony.
Lekcja potrwa 2godz.Cena za miesiąc 100złod os.
Spotkanie organizacyjne /Start 11.XII.2012 Wtortek g.18:30
Szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u źródła:
Zbyszek Kowalczyk tel. 667462676, zbishek@wp.pl

WARSZTATY BEBNIARSKIE
Prowadzone od 1996 roku przez muzyka Orkiestry św. Mikołaja (www.mikolaje.lublin.pl) oraz Młode Djembe (www.mlodedjembe.pl)
AGNIESZKĘ KOŁCZEWSKĄ (www.agabum.pl) tel.602266695
Będzie można nauczyć się techniki gry na djembe i congach oraz różnych instrumentach perkusyjnych , rytmów afrykańskich, azjatyckich , kubańskich okraszonych śpiewem obrzędowym. Zapraszamy osoby od 12 do 100 lat.
Spotkanie organizacyjne 12 Grudnia –Środa-w Sali 22 na II Piętrze ACK UMCS „Chatka Żaka” godz. 20:15.

WARSZTATY WOKALNE- SPOTKANIE Z PIOSENKĄ
Zapraszamy wszystkich, których pasją jest śpiewanie na warsztaty wokalne.
Uczestnicy mają możliwość pracy nad tekstem, melodią, interpretacją, emisja głosu, artykulacja, ruchem scenicznym i rozwijaniem wyobraźni muzycznej.
Indywidualny dobór repertuaru, profesjonalnie i z humorem.
W ramach warsztatów przewidziane są różnego rodzaju atrakcje muzyczne, współpraca z różnymi muzykami i instrumentalistami, praca z instrumentem tj. pianino, gitara, bębny. Warsztaty poprowadzi doświadczony lubelski muzyk, kompozytor, pianista BARTŁOMIEJ ABRAMOWICZ. www.pawkin.pl , tel.kom.883282102
Zapraszamy osoby w każdym wieku. Liczba miejsc ograniczona –grupa do 10os. Kurs potrwa trzy miesiące, raz w tygodniu po 2h. (poniedziałki)
Cena za miesiąc warsztatów: 100zł od os.
Możliwość nauki indywidualnej.
Spotkanie organizacyjne/Zapisy 10.Grudnia godz.19:30 sala 25 II P
ACK UMCS „Chatka Żaka”.

 

 

17.XI. Sobota

Warsztaty (sale 21,22,25,hol Ip., Patio sztuki, sala szklana) od 14:00:
– gitarowe, -rysunku, -eko – art. -powstawanie papieru
– strojenia i naciągania instrumentów perkusyjnych (djembe)
– śpiewu tradycyjnego – Dziwny chór Ence Pence

Wystawa foto – GRUPA FOTOGRAFÓW LUBELSKICH (foyer) 18:00

KONCERTY 18:30: Sala Widowiskowa

POKAZ MODY-WIELOKULTUROWOŚĆ STYLU-SZWALNIA

LUBELAKI (Zbyszek Kowalczyk) +warsztatowicze

Pokaz breackdance

MŁODE DJEMBE (mlodedjembe.pl) + Dziwny Chór Ence Pence

BLACK VELVET BAND

IMPETUS pokaz tańca towarzyskiego

JACEK GISZCZAK i MAITRES QUEUX- poezja francuska

FOLIBA (zespół perkusyjny z Wrocławia , foliba.pl)

 

18.XI.Niedziela
Warsztaty-sale II P – od 14:00

Kino afrykańskie – sala widowiskowa g.17:00:
– Ramata ( reż. Leandre – Alain Baker, Francja, Senegal 2009), 90min.
– Radio Amina (reż.Orlandovan Einsiedel, Wielka Brytania, Nigeria) 9min.
– Afrikaaps (reż.DylanValley, RPA 2010) 52min.

Potańcówka afrykańska (after party) – patio sztuki od 20:00

Ceny biletów:

Sobota, niedziela: ulgowy 10pln, normalny 12pln
Karnet – 20pln, warsztaty –wstęp wolny

Koordynator Edukacji Kulturalnej Akademickiego Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” ul. Radziszewskiego 16 Lublin ,tel.81/5333201 w.121
Dyrektor Festiwalu: Agnieszka Kołczewska agabum.pl

×

Komentarze są zamknięte.